Ваш професійний бренд

Відома аббревіатура CV, що супроводжує вашу кар'єру - це скорочення від латинської фрази "Curriculum vitae", що означає "хід життя".

Погодьтеся: "хід життя" звучить набагато ширше, ніж опис місць роботи, вмінь та навичок. У певній мірі кар'єра і є життєвий професійний шлях людини.  

Але, дивлячись на більшість сучасних резюме,   нерідко можна побачити не життєвий шлях, а скоріш життєвий пошук. Люди працюють то в одній сфері, то в іншій, зовсім не пов'язаній з тим, що було раніше. Якщо для молодого фахівця це нормально, то коли це людина з віком за 30, - виникає багато питань. 

Ми вирішили поглянути на кар'єру та професійний розвиток з точки зору маркетингу.

Що таке маркетинг продукта або послуги? Це, в першу чергу, вірне позиціонування. Розуміння своєї цільової аудиторії та побудова комунікацій з нею. Вірне просування та вміння відрізнятися від конкурентів. Це формування ключових цінностей для споживача тапобудови бренду.

У розвитку кар'єри все так само. Тільки споживачем тут виступають роботодавці, а вони є дуже вимогливими споживачами. Обираючи собі співробітника, він ретельно оцінює користь, продуктивність, надійність та ціну того, кого він наймає.    

Вміння грамотно себе позиціонувати, виділяти, підкреслювати свої сильні сторони, вміння вигідно відрізнятися від інших претендентів - істотно підвищує конкурентоспроможність. 

Маркетингова стратегія існує майже в усіх продуктах та послугах. А чи існує маркетингова стратегія у Вашій кар'єрі? 

  • Чи можете Ви описати однією фразою себе як професіонала?
  • Чи можете Ви чітко сформулювати основну цінність своєї діяльності? 
  • Наскільки Ваш професійний досвід є послідовним? 
  • Чи знає ринок компаній, де Ваш досвід та знання будуть більш затребуваними? 
  • Чим Ви відрізняєтесь від інших професіоналів?
  • Чи багато людей вважають Вас на цьому ринку експертом??

На ринку професіоналів так само є свої бренди. Побудований персональний бренд працює на ним. Компанії особисто приходять до них, щоб запропонувати роботу. Бажаємо ми цього, чи ні, - ми також є брендами. Питання тільки в тому, наскільки відомими і сильними.

Власна маркетингова стратегія це довготривалий процес. Він включає в себе не тільки те, як про себе гарно розповісти на співбесіді. Але також те, як приймати рішення, як підвищувати власний професіоналізм та власн цінність, які кар'єрні цілі собі ставити і як їх досягати. 

Це окрема система, коли усі Ваші рішення, весь Ваш досвід, навички та досягнення процюють над посиленням Вашого бренду.  


 

 

Кращий момент замислитися про розвиток своєї кар'єри - просто зараз!
Послуга КАР'ЄРНИЙ КОНСАЛТИНГ>> 

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Gmap