Блог

Особисті акаунти в соціальних мережах давно вже перестали бути чимось інтимним. Якщо раніше ці затишні онлайн-щоденники використовувалися «для самовираження» або «щоб вилити душу», то зараз вони - майже як друге резюме. Навіть більше правдиве. Адже в своєму CV ви розповідаєте тільки про найкращі свої якості, а в Facebook - ось він ви, у всій своїй красі.

"Сильним підготовка не потрібна, а слабким підготовка не допоможе". Такий підхід свідомо чи несвідомо сповідує величезна армія кандидатів безпосередньо перед інтерв'ю. А потім, при першому ж питанні, що вимагає будь-якої конкретики у відповіді, вся впевненість випадає в осад. Останнім часом співбесіди стають дедалі коротшими, а щільність питань збільшується.

Якщо відняти вихідні та відпустки, вийде, що ми витрачаємо на роботу близько 230 днів на рік. Весь цей час ми, хочемо того чи ні, перемагаємо або програємо, розвиваємося або деградуємо. Здебільшого, ми приречені проводити на роботі ці 230 днів з року в рік до пенсії, але в нашій владі впливати на їх зміст.

Як не дивно, але більшість кандидатів абсолютно не готується до зустрічей.

Сторінки