Топ 7 помилок кандидатів на співбесіді

Рейтинг поширених помилок кандидатів на співбесіді, складений за відгуками практикуючих рекрутерів.

1. Занадто коротке або занадто довге резюме

Коли в резюме (або при зустрічі) ви говорите про свій досвід надмірно узагальнено (наприклад, "управління фінансовим відділом"), рекрутеру за загальною фразою складно зрозуміти, чим саме ви займалися, і наскільки глибоко орієнтуєтеся в предметі. Інша крайність - надмірні подробиці. Резюме більше 1-1,5 сторінок ніхто не читає.

2. Непунктуальність і необов'язковість

Запізнитися на зустріч - означає проявити зневагу, або власну непунктуальність - обидві якості говорять не на вашу користь. Звичайно, випадки бувають різні, і, якщо ви бачите, що ви спізнюєтеся або не зможете прийти на зустріч - передзвоніть і попередьте про це якомога раніше. Ще гірша помилка - не прийти на зустріч і не попередити. Така поведінка сприймається як повна безвідповідальність і зводить ваші шанси практично до нуля.

3. Поспіх або відсутність настрою на розмову

Інтерв'юеру складно оцінити ділові якості кандидата, якщо він поспішає, надмірно хвилюється або не налаштований на довірливу розмову. Призначаючи співбесіду, розраховуйте час так, щоб не поспішати і приділити розмові стільки часу, скільки необхідно. Будьте відкритим у спілкуванні, доброзичливим і не вимовляєте фраз типу: "Я все описав в резюме. ВИ ЙОГО УВАЖНО прочитали?"

4. Недбалий зовнішній вигляд

Недоречний або неохайний зовнішній вигляд - то, що здатне відвернути увагу інтерв'юера від ваших ділових якостей. Дотримуйтеся ділового стилю, етикету і уникайте надмірностей в зовнішньому вигляді і поведінці. Детальніше про те, що одягнути на співбесіду >>

5. Критикувати інших

Поширена помилка - негативно висловлюватися про колишніх (або нинішніх) керівників, колег. Рекрутери розповідають навіть про випадки, коли кандидат скаржився на негативний досвід спілкування з HR-службою. Пам'ятайте, що будь-які негативні висловлювання про людей негативно характеризують вас самих.

6. Не дивитися в очі

Якщо людина уникає дивитися в очі - це сприймається як нещирість або невпевненість. "Я сиджу прямо, а дивиться наліво. Видно розгубленість або щось хоче приховати" - розповідає рекрутер. Але пильний безвідривно погляд в очі теж може бути некомфортним інтерв'юеру. Кращий варіант - чергувати погляд в очі, час від часу поглядаючи на інші предмети.

7. Помилки при обговоренні компенсації

Одна з поширених помилок - "випитувати, які умови роботи дає компанія, навіть толком не дізнавшись чого хочуть на цій посаді від фахівця". Є і зворотня проблема: інтерв'юер запитує про зарплатні побажання, а кандидат уникає прямої відповіді. "Коли кандидати не хочуть говорити, на який рівень зарплати розраховують - це викликає сумніви: він що, не впевнений в собі і своїх знаннях, уміннях?" Ще одна поширена скарга рекрутерів стосується "непостійності" кандидатів: "На зустрічі з агентством називають одні побажання по зарплаті, а на зустрічі з компанією - інші".

Читайте докладніше про те, як обговорювати зарплатні очікування >>

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Gmap